English

„Kontegnos“ strategija

Mes specializuojamės technologiniuose aspektuose, kurie kasdien keičia šiuolaikinio verslo aplinką. Didžiausias mūsų turtas - tai gilus, įvairiapusis verslo ir technologijų išmanymas, o vertingiausia stiprybė - gebėjimas šias žinias derinti su tolimų, mažai tesusijusių šakų komponentais, be kurių neišsivers jokia baltoji knyga ar kitas strategiškai svarbus dokumentas.
Kalbant apie rinkodarą, svarbu pastebėti, jog reklama tampa vis mažiau veiksminga.
Tokius pokyčius sąlygoja kelios priežastys - pavyzdžiui, augantis reklamos blokavimo populiarumas, perpildyti internetinės erdvės naudotojų dėmesio kanalai ir stiprėjantis banalaus turinio dominavimas, apsunkinantis vertingų žinučių kelią iš informacinio triukšmo. Verslas privalo atsižvelgti į šiuos pačių rinkodaros pamatų pokyčius jau vien dėl sparčiai mažėjančio pelno.

Blockchain technologija jau įtakoja kapitalo rinkas, o artimiausiu metu pakeis ir operacijas.

Finansavimo srityje blockchain žetonų pardavimai jau dabar lenkia akcijomis grįstą visuomeninį finansavimą (crowdfunding) ir kelia vis didesnį pavojų net tradiciniam rizikos kapitalo principais besivadovaujančiam verslui. Be to, rizikos kapitalo įmonės jau perėjo prie ICO strategijos.

Žvelgiant iš operacinės pusės, pokyčius lemia nepalyginamai mažesni išskirstytų ar decentralizuotų infrastruktūros modelių įkainiai. Lyginant su įprastomis sistemomis, šie modernūs modeliai yra kur kas patikimesni, o jų kaina, pašalinanti papildomus saugumo, draudimo ir sutarčių laikymosi užtikrinimo komponentus, gali rimtai pakenkti tradicinės rinkos dalyviams.

 • >$100B
  kripto-rinkos vertė
 • ICO
  (Initial Coin Offerings) naujas lėšų rinkimo būdas, grįstas kripto-valiuta
 • DAO
  DAO (Distributed Autonomous Organisation): nauja verslo subjekto forma; išskirstyta organizacija
 • 1,000%
  pastaruoju metu itin sparčiai kylanti kripto-valiutų kaina
JŪSŲ KITAS ŽINGSNIS?

Užsisakykite konsultacinį skambutį.

Pasitarkite su specialistu neįpareigojančios ir nemokamos konsultacijos metu.
SUSISIEKITE SU MUMIS