English

Paslaugos

Žemiau rasite mūsų dažniausiai teikiamas paslaugas ir sužinosite daugiau apie jų pobūdį. Susisiekite su mumis, jei plėtojate čia neapibūdinto pobūdžio turinį arba jei nesate tikri, kaip imtis įgyvendinti savo inovatyvią idėją.

Baltosios knygos, ataskaitos

TEIRAUKITĖS DABAR

Išsami baltoji knyga (white paper) - tai būtina kiekvienos lėšų rinkimo kampanijos ir produkto pristatymui skirto renginio dalis. Vis dėlto nuolatiniams savo klientams turėtumėte skirti tiek pat, o gal net ir daugiau, dėmesio nei investuotojams - pirmieji bent jau nemėgina pasisavinti jūsų verslo. Tad jeigu pateikiate baltąją knygą savo investuotojams, tokią pačią privilegiją turėtumėte suteikti ir savo klientams. Baltosios knygos įtraukimas į jūsų tinklalapį visuomet yra gera mintis. Kiekviena sėkminga verslo įmonė, nepaisant jos dydžio ar pramonės sektoriaus, yra statoma ant tam tikros filosofijos, bendro požiūrio į pasaulį, pamatų - kitu atveju ji ir negalėtų susilaukti sėkmės. Visgi didžioji įmonių dalis atsisako atskleisti savo vidinę istoriją, o tai neigiamai atsiliepia tiek investuotojų, tiek klientų pritraukimo atžvilgiu.

Yra įvairių šios informacijos pristatymo ir platinimo metodų, tad baltoji knyga nebūtinai yra geriausias pasirinkimas. Unikaliam jūsų atvejui labiau tikti gali kiti formatai - pavyzdžiui, pramonės sektoriaus tyrimas ar statistinė būklės ataskaita, edukacinis vaizdo klipas ar Slideshare prezentacija, infografinių pranešimų ar straipsnių serija. Kad ir kurį metodą pasirinktumėte, mes pateiksime jums pradinę idėją, problemų scenarijų bei patį turinį.

Dažniausiai susiduriame su dviem klausimais apie blockchain technologiją: „kaip galime ją pritaikyti?“ ir „kaip galime užsidirbti naudodamiesi kripto-lėšomis?“. Mes ne tik išsamiai atsakome į šiuos klausimus tiems, kurie su sistema dar nėra susipažinę, bei padedame su turinio rinkodara ir visuomeniniu finansavimu susitvarkyti blockchain žinovams, bet ir skatiname savo klientus apsvarstyti DAO (decentralizuotos autonomiškos organizacijos) koncepciją.

Nors ši koncepcija neišsiverčia be tokių ideologiškai problematiškų inovacijų kaip visiškas skaidrumas, nekintamumas ir decentralizacija, DAO strategijos įgyvendinimas prisideda ir prie gyvybiškai svarbių techninių pokyčių. Didžioji verslo valdymo sistemų dalis šiandien vis dar kliaujasi rankiniu/protiniu darbu. Pamėginkite įsivaizduoti architektus, nesinaudojančius „AutoCAD“ sistema, ar logistikos industriją be GPS technologijos! Neįmanoma pervertinti pažangos, kurią į įmonę atneša didžiulis DAO surinktas duomenų kiekis bei juo grįsti besimokančių sistemų rezultatai.

Planuojate imtis ICO strategijos?

TEIRAUKITĖS DABAR

„Kontegna“ turėtų būti pirmoji jūsų žygio stotelė. Siekiant varžytis dėl investuotojų, jums prireiks gero „draudiko“. Patikimiausi tiekėjai turi galybę potencialių projektų ir nėra pajėgūs priimti kiekvieno iš jų. Vidutiniškas tiekėjas gali jums kainuoti jūsų reputaciją, kadangi ICO erdvėje gausu sukčių. Dar prieš kreipdamiesi į žinomus žetonų paleidimo kampanijų tiekėjus, privalote turėti (ir ištobulinti) juodraštinį savo baltosios knygos variantą bei žetonų varžytinių paleidimo puslapį.

Sužinokite daugiau >>
„Prie kokybiško turinio bus pereita paties internetinės reklamos egzistavimo sąskaita…“
Skaitykite straipsnį
„Verslui bręstant, komunikacijos kokybė dažnai sumenksta…“
Skaitykite straipsnį
„DAO jau yra nuostabus ir neįprastas rinkodaros įrankis…“
Skaitykite straipsnį

Turinio platinimas

TEIRAUKITĖS DABAR

Mes padėsime jums veiksmingai valdyti turinio platinimą ne tik nuosavuose, bet ir kituose laisvai prieinamuose kanaluose, pavyzdžiui, darbuotojų socialinių tinklų paskyrose.

Skeptiškai vertiname mokamą platinimą. Kitaip nei įprastos reklamos atveju, ilgesnio bei sunkiau suprantamo turinio pateikimas čia nėra lengvai įgyvendinama užduotis. Turinio reklamavimu užsiimantys tinklai tepasiekia ribotą vartotojų kiekį, tad du ar trys tokių paslaugų tiekėjai neprilygs net 80 procentų vien Facebook ar Google teikiamo matomumo. Įtakotojų kaupimu grįstos platformos taip pat turėtų būti naudojamos atsargiai: bendras „sekėjų kiekio“ matas dažnai yra netikslus ar net suklastotas.

Kultūrinių kodų įveikimas

TEIRAUKITĖS DABAR

Daugelis itin įdomių bei inovatyvių projektų susilaukia didelės sėkmės vietinėje, bet ne pasaulinėje, rinkoje. Kalba - tai tik nedidelė problemos dalis. Mes galime padėti jums atitinkamai pritaikyti turinį ir pristatyti savo verslo komandą taip, kad projektas vartotojų akyse įgytų kosmopolitiškos ir modernios idėjos savybių.

JŪSŲ KITAS ŽINGSNIS?

Užsisakykite konsultacinį skambutį.

Pasitarkite su specialistu neįpareigojančios ir nemokamos konsultacijos metu.
SUSISIEKITE SU MUMIS